Dilan ve Engin Polat Davasının Takipçisi Feyza Altun Şimdi de Özlem ve Tayyar Öz’le İlgili İddialarda Bulundu!

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler şimdi de Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftine çevrildi. Polat çifti hakkındaki gerçekleri meydana çıkaran Avukat Feyza Altun bugün katıldığı 2. Sayfa programında Öz çifti ile ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu.  

İşte detaylar ?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=Dq-N9dSTseg

Avukat Feyza Altun, Polat çiftinden sonra mercek altına aldığı Özlem Öz ve eşi Dr. Tayyar Öz ile ilgili bugün katıldığı 2. Sayfa programında akılalmaz iddialarda bulundu.

Feyza altun, leke tedavisi için bir ürün satan Öz çiftinin ürünü ile ilgili:

“Bu yasak. Leke tedavisini içinde ne olduğu belli olmayan bu ürünle yapamazsınız. Ben ürünlere de baktım etiket yönetmeliğine de uymuyorlar” dedi.

Sonrasında yine Öz çiftinin piyasaya sürdüğü zayıflatıcı gıda takviyesinin bir resmini gösteren Feyza Altun, akılalmaz bir iddiada bulundu:

“Takviyenin içinde psikiyatrist hekimlerin verdiği kişileri sakinleştiren, duygu durumunu değiştiren bir madde var. Bunun üzerine makaleler yazılmış” dedi.

Ayrıca Tarım ve Sağlık Bakanlığı ile iletişime geçtiğini söyleyen Feyza Altun “Bunların hiçbirini test etmiyorlar. Evrakları tamamsa geçiriyorlar” dedi.

Feyza Altun, Öz çifti için “245 bin TL vergi ile 13 milyonluk araba alamazsınız” dedi.

Ayrıca Feyza Altun, Öz çiftinin çocuklarıyla da ilgili:

“Bu çocukların özel hayatlarının gizliliğinin ihlal edildiğini düşünüyorum. Bence bu konuda da acilen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının düzenleme yapması gerektiğini düşünüyorum. Sosyal medyada çocukları oyuncak ettiler” dedi.

Feyza Altun, Öz çiftinin dünyaca ünlü bir markayı taklit ettiği ürünü ile ilgili:

‘Tüketicide o ünlü markanın benzeri algısını yaratacak, ortalama düzeydeki bir tüketicinin algısını istismar edecek şekilde ürün kopyalamazsınız. Ben bu ünlü markanın Avukatı olsam gidip şikayet ederim” dedi.

Feyza Altun, Öz çiftinin sattığı ve “Kremi yiyebilirsiniz. İçeriği o kadar temiz” dedikleri krem ile ilgili de skandal bir iddiada bulundu.

Krem bir çocuğun sırtını ciğer gibi yapmış diyerek resmini de paylaşan Altun, ‘Bunlar para kazanmak için her şeyi yapar’ dedi.

Feyza Altun, Öz çiftinin ürünlerine yaptırdıkları kullanıcı yorumları ile ilgili de şu iddiada bulundu:

“Bunun için ajanstan para alıp kendi ürünlerini satın alıyorlar. Ama gelen ürün bu ürün değil, başka bir şey veya içi boş kutu gönderiliyor. Satın almadan yorum yapamıyorsunuz ya.. sonra paraları bunlara iade ediliyor bu ajanslar tarafından. Üstüne de 200- 300 TL para alıyorlar” dedi.

Tüm bu iddialardan sonra Feyza Altun, tüketiciler için “Stok yapın denilen ürünlerden kaçın ve lütfen hiçbir şeyi stok yapmayın. Ne gerek var? Altlara inin düşük puanlı yorumlara da bakın” dedi.

Feyza Altun’un Öz çifti ile ilgili bu iddalarına sosyal medya kullanıcılarından ve ünlülerden de yorumlar gecikmedi tabii ki ?

Siz Feyza Altun’un Öz çifti ile ilgili bu iddiaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x