Akşener, Özel’e meydan okudu: Peşini bırakmayacağım, buna cevap vermek zorundasınız

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. CHP lideri Özgür Özel’i hedef alan Meral Akşener, “Peşini bırakmayacağım, buna cevap vermek zorundasınız” dedi. Akşener, Özel’i hafta sonu Eskişehir’de yaptığı konuşma üzerinden eleştirdi.

“AĞIR BİRİFTİRADA BULUNDU”

Özgür Özel’in Eskişehir’deki konuşmasını işaret eden Meral Akşener, “Özgür Özel Eskişehir’de ilginç bir konuşma yaptı. Bizimle ilgili imanın ötesine geçen, AK Parti ile tuhaf bazı alışverişlerimiz olabildiğini ifade eden bir konuşma yaptı ağır bir iftirada bulundu.” dedi.

AKŞENER ÖZEL’E SESLENDİ

Kürsüden Özgür Özel’e seslenen Akşener, “Bunun cevabını vermek zorundasınız” dedi. Özel, “Siz bilmeyebilirsiniz, 2017’de biz ‘hayır’ oyu kullanmak üzere kampanya yaptı. Kılıçdaroğlu’na gidin sorun. Meral Akşener ve arkadaşlarına CHP, 1 liralık yardım yapmış mı?” diye sordu.

“BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM”

Akşener sözlerini şöyle sürdürdü:

“O dönemde Sayın Kılıçdaroğlu’nun başında bulunduğu CHP ve emrinde olan belediyeler eliyle bize 1 kuruş para yardımı yapmış mı? Sayın Kılıçdaroğlu buna cevap vermek zorundasınız. Bu işin peşini bırakmayacağım. Biz sürünürken başımız dimdik gezdik. Bunun cevabını vereceksiniz. Bunu benim kaldırmam mümkün değil.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x